Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Chemija>Cheminiai elementai>Cheminių elementų referatai

Cheminių elementų referatai (60 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Aliuminis (2)

  Įvadas. Savybės. Istorija. Gavimas ir radimas. Naudojimas. Ekologija.
  Cheminiai elementai, referatas(6 puslapiai)
  2005-06-05
 • Aliuminis (3)

  Aliuminio gavyba, paplitimas, panaudojimas, cheminės ir fizikinės savybės. Aliuminio junginiai, jų savybės ir panaudojimas.
  Cheminiai elementai, referatas(5 puslapiai)
  2005-11-12
 • Aliuminis (4)

  Įvadas. Apie aliuminį. Aliuminio gavimas ir radimas. Aliuminio fizikinės, cheminės, mechaninės savybės. Priemaišų poveikis aliuminiui. Aliuminio žymėjimas. Aliuminio junginiai. Aliuminio lydiniai. Aliuminio ir jo lydinių atsparumas korozijai. Aliuminio lydinių terminis apdirbimas. Atkaitinimas. Fiksuojantysis grūdinimas. Sendinimas. Aliuminio panaudojimas. Išvados.
  Cheminiai elementai, referatas(18 puslapių)
  2006-05-02
 • Aliuminis (5)

  Bendra informacija. Atomo sandara. Aliuminio savybės. Metalas gamtoje. Panaudojimas. Poveikis žmogaus organizmui. Atradimo istorija.
  Cheminiai elementai, referatas(6 puslapiai)
  2006-05-15
 • Aliuminis (7)

  Aliuminis. Kai kurios 3A grupės metalų savybės. Aliuminio gamyba. Aliuminio oksidai ir hidroksidai. Aliuminatai. Aliuminatinis cementas. Smaragdas. Spalva. Randamas. Safyras. Rubinas.
  Cheminiai elementai, referatas(10 puslapių)
  2007-01-22
 • Aliuminis ir jo reikšmė žmogaus veikloje

  Aliuminis. Aliuminio pritaikymas. Aliuminio oksidai. Aliuminio hidroksidas. Aliuminis gamtoje. Aliuminio istorija. Aliuminio organiniai junginiai. Aliuminatai. Aliuminatinis cementas. Aliumininimas. Aliuminio chloridas. Aliuminio fluoridas. Aliuminio sulfatas. Aliumosilikatai. Aliuminio rūdos. Aliuminio lydiniai. Aliuminio pramonė. Aliuminotermija. Ekologija.
  Cheminiai elementai, referatas(15 puslapių)
  2008-01-18
 • Aliuminis. Aliuminio savybės

  "Aliuminis ir jo savybės". Aliuminis. Aliuminio paplitimas gamtoje, Aliuminio mineralų sudėtis. Aliuminio metalų masės dalis mineraluose. Aliuminio istorija. Pasiūlyti metalo gavimo būdą. Aliuminio fizinės savybės. Aliuminio cheminės savybės. Aliuminio panaudojimas. Aliuminio lydiniai. Aliuminio oksidai. Aliuminio hidroksidai. Aliuminio perdirbimas.
  Cheminiai elementai, referatas(8 puslapiai)
  2006-06-06
 • Aliuminis. Geležis. Varis

  Aliuminis. Kaip jis buvo išlaisvintas. Aliuminio oksidas. Kokios aliuminio savybės. Kodėl aliuminio ilgai negalėjo niekur pritaikyti? Kaip gaunamas aliuminis. Aliuminis šiandien ir rytoj. Geležis. Kaip ji gaunama. Kaip geležis redukuojama. Dar kartą apie aukštakrosnę. Kur dedamas skystas ketus. Kaip gaminami ketiniai daiktai. O kam dar reikia ketaus. Kaip verdamas plienas. Mums reikia įvairių geležies rūšių. Rūdys. Chromas. Kiek mums reikia geležies. Varis. Alavas.
  Cheminiai elementai, referatas(12 puslapių)
  2006-03-27
 • Anglies alotropija

  Anglies alotropija. Grafitizacija. Grafito dujų - rektorius. Grafitoplastai. Grafito gamyba ir savybės. Grafitas. Deimantas. Deimantų įrankiai. Deimantų apdirbimas. Deimanto ištekinimo staklės. Deimantų reikšmė technologijoje.
  Cheminiai elementai, referatas(5 puslapiai)
  2006-04-03
 • Atomo sudėtis. Cheminės jungtys. Kompleksiniai junginiai. Cheminės termodinamikos ir termochemijos dėsniai. Metalų cheminės ir fizikinės savybės

  Atomo sandara. Elektroninis apvalkalas. Elektronai. Rentgeno spindulių atradimas. Radioaktyvumo atradimas. Boro teorija. Chemines jungtys ir jos ryšys su atomo elektroniniu apvalkalu. Joninė jungtis. Vandenilinė jungtis. Donorinė-akceptorinė jungtis. Kovalentinė jungtis. Koordinacinė jungtis. Metalinė jungtis. Vandervalsinės jungtys. Cheminės termodinamikos ir termochemijos dėsniai. Pagrindinės termodinamikos savybės. Termochemijos dėsniai. Kompleksiniai junginiai. Metalų fizikinės ir cheminės savybės. Metalų fizikinės savybės.
  Cheminiai elementai, referatas(10 puslapių)
  2006-11-20
 • Auksas (2)

  Aukso fizikinės ir cheminės savybės. Auksavimo menas. Aukso perspektyva. Aukso istorija. Dangiškasis metalas. Aukso amžius. Aukso grynumas. Aukso karštligė. Aukso gavyba. Tai įdomu.
  Cheminiai elementai, referatas(6 puslapiai)
  2006-04-03
 • Auksas ir sidabras. Aukso ir sidabro panaudojimas

  Sidabras. Sidabro panaudojimas. Sidabro gavyba. Auksas. Cheminės ir fizinės savybės. Lydinant auksą. Įdomu.
  Cheminiai elementai, referatas(10 puslapių)
  2006-10-10
 • Bromas

  Bendra halogenų charakteristika. Bromo charakteristika. Pagrindinės bromo savybės. Bromo išskyrimas. Fizikinės savybės. Vandenilio halidai. Bromo reakcija su metalais ir nemetalais. Interhalogenidai. Oksidai. Rūgštys.
  Cheminiai elementai, referatas(4 puslapiai)
  2005-06-02
 • Bromas, jodas, astatas

  Apie jodą, bromą, astatą - Pagrindinės halogenų savybės, Junglumas.
  Cheminiai elementai, referatas(6 puslapiai)
  2004-11-09
 • Cinkas

  Cinkas (trumpa apžvalga). Cinko fizikinės ir cheminės savybės. Cinkas gamtoje. Cinko gavimas. Cinko naudojimas. Svarbesnieji cinko junginiai. Cinkavimas.
  Cheminiai elementai, referatas(6 puslapiai)
  2005-12-09
 • Chloras

  Chloras. Chloratai. Chloridai. Chloras medicinoje.
  Cheminiai elementai, referatas(5 puslapiai)
  2006-02-13
 • Geležis

  Geležies gavimas. Cheminės savybės. Geležies oksidai ir hidroksidai. Jų savybės. Istorinė apžvalga.
  Cheminiai elementai, referatas(5 puslapiai)
  2005-06-03
 • Geležis (2)

  Iš geležies istorijos. Geležies atominė sandara. Geležies rūda. Pagrindinės geležies rūdos. Geležies paplitimas. Geležies junginiai ir jų panaudojimas. Geležies fizikinės ir cheminės savybės. Geležis žmogaus organizme. Kryžiažodis.
  Cheminiai elementai, referatas(12 puslapių)
  2005-12-11
 • Geležis (3)

  Geležis. Istorija. Geležies ir ledo amžius. Astrologija ir mitologija. Kalvystė. Geležies lydiniai. Geležis augaluose. Geležis žmoguje. Geležies gavimas. Cheminės savybės. Geležies oksidai ir hidroksidai. Jų savybės.
  Cheminiai elementai, referatas(10 puslapių)
  2006-01-24
 • Geležis (5)

  Geležies gavimas. Fizikinės savybės. Cheminės savybės. Geležies oksidai ir hidroksidai. Jų savybės. Geležies druskos. Istorinė medžiaga.
  Cheminiai elementai, referatas(11 puslapių)
  2007-01-22
 • Puslapiai:
 • 1
 • 2
 • 3
Puslapyje rodyti po