Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Chemija>Cheminiai elementai>Cheminių elementų referatai

Cheminių elementų referatai (60 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Geležis (6)

  Trumpai apie geležį. Geležis periodinėje elementų lentelėje. Geležies atsiradimo istorija. Geležies junginiai. Tai įdomu.
  Cheminiai elementai, referatas(6 puslapiai)
  2007-04-04
 • Geležis (7)

  Įvadas. Geležies istorija. Geležies sandara. Cheminės savybės. Fizikinės savybės. Geležies gavimas. Pagrindinės geležies rūdos. Geležies junginiai ir jų panaudojimas. Geležies paplitimas gamtoje.
  Cheminiai elementai, referatas(5 puslapiai)
  2007-04-05
 • Gyvsidabris

  Gyvsidabris. Gamtiniai ištekliai. Panaudojimo sritys. Amalgamos. Poveikis organizmui. Apsinuodijimo požymiai ir pirmoji pagalba. Saugaus darbo su gyvsidabriu taisyklės. Gyvsidabris alchemijoje ir astronomijoje. Tantriškoji alchemija.
  Cheminiai elementai, referatas(6 puslapiai)
  2005-06-09
 • Gyvsidabris (2)

  Gyvsidabris. Gyvsidabrio vieta periodinėje elementų lentelėje. Iš istorijos. Gamtiniai ištekliai. Panaudojimo sritys. Amalgamos. Poveikis organizmui. Apsinuodijimo požymiai ir pirmoji pagalba. Gyvsidabrio panaikinimas iš patalpų. Saugaus darbo su gyvsidabriu taisyklės. Gyvsidabris alchemijoje ir astrologijoje. Darbas iliustruotas paveikslėliais.
  Cheminiai elementai, referatas(5 puslapiai)
  2005-09-28
 • Gyvsidabris (3)

  Gyvsidabris. Gyvsidabrio panaudojimo sritys. Junginiai. Gyvsidabrio nuodingumas. Gyvsidabris pavojingumas. Saugaus darbo su gyvsidabriu taisyklės.
  Cheminiai elementai, referatas(6 puslapiai)
  2005-11-11
 • Gyvsidabris (4)

  Gyvsidabris. Saugaus darbo su gyvsidabriu taisyklės. Gyvsidabrio panaudojimo sritys.
  Cheminiai elementai, referatas(7 puslapiai)
  2006-02-14
 • Gyvsidabris (5)

  Įvadas. Gyvsidabris, jo surinkimo ir nukenksminimo būdai. Gyvsidabrio poveikis organizmui.
  Cheminiai elementai, referatas(6 puslapiai)
  2006-05-09
 • Gyvsidabris (7)

  Gyvsidabris. Amalgamos. Fizikinės savybės. Cheminės savybės. Gyvsidabris, jo surinkimo ir nukenksminimo būdai. Pirmieji apsinuodijimo gyvsidabriu požymiai. Gyvsidabrio poveikis organizmui. Istorija. Pritaikymas. Veikimo principas. Gyventojų veiksmai esant cheminei taršai. Saugaus darbo su gyvsidabriu taisyklės.
  Cheminiai elementai, referatas(7 puslapiai)
  2006-06-06
 • IA IR IIA grupės elementai

  Įvadas. IA ir IIA grupės elementus, bei jų elektroninę sandarą, fizikines ir chemines savybes. IA grupės elementai ir jų savybių apžvalga. IA grupės metalų charakteristika. Natris. Kalis. IA grupės metalų atradimas ir gavimas. IIA grupės elementai ir jų savybių apžvalga. IIA grupės metalų charakteristika. Magnis. Kalcis. IIA grupės metalų atradimas ir gavimas. IA ir IIA grupių metalų fizikinės savybės. IA ir IIA grupių metalų cheminės savybės. IA grupės elementas: Vandenilis. Išvados.
  Cheminiai elementai, referatas(16 puslapių)
  2009-11-27
 • Jodas

  Pavadinimo kilmė. Junginiai. Jodo panaudojimas. Jodas mūsų maiste. Jodo stygių kompensuoja joduota druska. Sutrikimų rūšis. Kaip jodas patenka į organizmą. Jodo kiekis maiste. Situacija Lietuvoje. Rekomenduojama paros jodo norma. Jodo šaltiniai. Patarimai. Kitos šalys pašalino jodo stygių maiste. Mitai ir faktai apie jodą.
  Cheminiai elementai, referatas(10 puslapių)
  2006-03-24
 • Kalis

  Kalio apibūdinimas. Kalio gavimas ir naudojimas. Kalio chloridas. Kalio karbonatas. Kalio nitratas. Kalio permanganatas. Kalio nauda sveikatai.
  Cheminiai elementai, referatas(5 puslapiai)
  2005-06-10
 • Kalis (3)

  Kalis. Pavadinimo kilmė. Kalio junginių naudojimas. Kalio panaudojimas. Kalio trąšos. Trūkstant kalio. Kalio funkcija. Klausimai.
  Cheminiai elementai, referatas(12 puslapių)
  2006-11-16
 • Lantanidai ir aktinidai

  Lantanas, Ceris, Prazeodimis, Neodimis, Prometis, Samaris, Europis, Gadolinis, Terbis, Disprozis, Holmis, Erbis, Tulis, Iterbis, Liutecis; Aktinis, Toris, Protaktinis, Uranas, Neptūnis, Plutonis, Americis, Kiuris, Berklis, Kalifornis, Einšteinis, Fermis, Mendelevis, Nobelis, Lorensis.
  Cheminiai elementai, referatas(5 puslapiai)
  2005-03-09
 • Metalai (2)

  IA ir IIA grupės metalų sandara, fizikinės savybės. Fizikinės ir cheminės halogenų savybės. Stipriosios rūgštys. Geležis, jos cheminės savybės ir gavimas. Geležies oksidai ir hidroksidai, jų savybės.
  Cheminiai elementai, referatas(10 puslapių)
  2005-06-10
 • Metalai (3)

  Mechaninės metalų savybės. Fliusai, kuras ir kaitriai atsparios medžiagos. Grūdinimas, užgrūdinimas ir įgrūdinimas. Korozija ir nerūdijantis plienas. Plokštuminio žymėjimo linijų ženklinimas ir įrankiai.
  Cheminiai elementai, referatas(6 puslapiai)
  2005-10-02
 • Metalai (4)

  Referatas "Metalai aplink mus". Mūsų aplinka. Metalai. Geležis. Aliuminis. Varis. Sidabras. Auksas. Gyvsidabris. Cinkas. Švinas. Metalai.
  Cheminiai elementai, referatas(5 puslapiai)
  2005-10-27
 • Metalai (5)

  Įvadas. Kas yra metalai? Metalų lydiniai. Iš metalų istorijos. Trumpai apie metalurgiją. Senovės metalai. Viduramžių metalai. Dažniausiai naudojami metalai. Auksas. Sidabras. Gyvsidabris. Aliuminis. Geležis. Švinas. Varis. Magnis. Metalų kelias į gyvenimą. Metalų vardai. Metalų tėvynė. Metalų savybės. Metalų mechaninės savybės. Technologinės metalų savybės. Metalai ir spalvos. Gyvybė, sveikata ir metalai. Nuodai iš metalų. Metalų vertė. Metalų ateities prognozės. Metalų korozija ir antikorozinė apsauga. Išvados.
  Cheminiai elementai, referatas(21 puslapis)
  2006-09-18
 • Metalai aplink mus

  Geležis. Aliuminis. Varis. Sidabras ir auksas. Gyvsidabris. Cinkas. Švinas.
  Cheminiai elementai, referatas(7 puslapiai)
  2007-01-16
 • Metalai gamtoje

  Metalai gamtoje. Natris. Kalis. Varis. Sidabras. Auksas. Magnis. Kalcis. Stroncis. Baris. Radis. Cinkas. Kadmis. Gyvsidabris. Aliuminis. Germanis. Alavas. Švinas. Chromas. Molibdenas. Volframas. Manganas. Geležis. Nikelis.
  Cheminiai elementai, referatas(6 puslapiai)
  2007-08-06
 • Metalų korozija (4)

  Įvadas. Metalų korozija. Korozijos rūšys. Cheminė metalų korozija. Dujinė metalų korozija. Oksidinių plėvelių susidarymas. Metalų korozija neelektrolituose. Elektrocheminė metalų korozija. Kitos rūšies korozija. Metalų apsaugos nuo korozijos būdai. Išvados. Priedai (nuotrauka).
  Cheminiai elementai, referatas(9 puslapiai)
  2005-12-17
 • Puslapiai:
 • 1
 • 2
 • 3
Puslapyje rodyti po